Під виглядом ChatGPT: як хакери обманюють користувачів штучного інтелекту.
02.06.2025
2801

Журналіст
Шосталь Олександр
02.06.2025
2801

Останні дані від Talos і Google Mandiant підтверджують, що кіберзлочинці все частіше використовують штучний інтелект для поширення шкідливих програм. Хакери використовують популярність ШІ, щоб переконати користувачів у доступності передових інструментів, але в результаті встановлюють шкідливе програмне забезпечення, яке може пошкодити особисті дані та фінансові ресурси.
Зловмисники активно рекламують свої обманливі пропозиції через соціальні мережі, такі як Facebook та LinkedIn. Це робить шкоду ще більшою, оскільки реклама може дістатися мільйонів користувачів. Дослідження показало, що кіберзлочинці постійно вдосконалюють свої методи та використовують нові технології для досягнення своїх цілей.
Кіберзлочинці все частіше використовують штучний інтелект для підвищення ефективності своїх атак, використовуючи його для соціальної інженерії та підтримки широкомасштабної реклами своїх зловмисних дій. Ця тенденція є небезпечною, оскільки штучний інтелект може значно посилити потенційні загрози для інформаційної безпеки користувачів в онлайн-середовищі.
Читайте також
- Контракт та грант одночасно: у МОН роз'яснили, кому пощастить цього року
- У Раді розкрили плани щодо банківської таємниці
- Bild опублікував "таємний список": яку зброю Україна могла запросити у ФРН
- Стосується всіх отримувачів пільг: у ПФУ оновили процедуру виплати грошей
- Не так, як в Україні: Попенко розповів про реальну вартість комуналки в Європі
- Заборона на керування автомобілем: у якому віці доведеться залишити кермо