Знайде все за вас: ChatGPT отримав спеціальний режим для «глибоких досліджень».


OpenAI представила режим Deep Research - спеціальний режим ChatGPT для проведення "глибоких досліджень"
Компанія OpenAI представила новий режим ChatGPT - Deep Research, який призначений для проведення "глибоких досліджень". У цьому режимі розробники поєднали модель GPT-03 з функцією пошуку в мережі, що дозволяє отримувати детальну інформацію про кожен крок дослідження, включаючи графіки та ілюстрації.
Deep Research не тільки надає текстову інформацію, але й за необхідності може реагувати на інформацію в реальному часі. За допомогою цього режиму користувачі можуть вводити тему дослідження у текстовому форматі або додавати прикріплені файли.
Варіанти пошуку в Deep Research можуть займати різну кількість часу, від кількох хвилин до декількох годин. Важливо зазначити, що режим має свої обмеження і іноді може надавати неточні результати.
Наразі Deep Research доступний тільки для платних підписників ChatGPT Pro з лімітом у 100 генерацій на місяць. Проте в майбутньому компанія планує включення цього режиму до підписки Plus, що дає право на 10 використань на місяць.
OpenAI також наголосила на важливості захисту своєї інтелектуальної власності та зазначила необхідність співпраці з владою США для захисту американських технологій від конкурентів та загроз ззовні.
Читайте також
- Модель для генерації відео Veo 3 запрацювала в Україні
- Марк Цукерберг зібрав зіркову команду для розробки суперінтелекту
- YouTube заблокував в Україні канал нардепа-втікача Дмитрука
- Північнокорейські ІТ-працівники вигадали схему, як викрасти військові таємниці зі США
- На складах Amazon працюватиме більше роботів, аніж людей
- Стів Джобс передбачив появу ChatGPT ще 40 років тому (відео)