Україна бере участь у формуванні Науково-технічної стратегії НАТО.


Українські фахівці у проєкті НАТО
Спеціалісти з Міністерства оборони України вперше беруть участь у розробці нової Науково-технічної стратегії НАТО. Це стало можливим завдяки участі України в Організації НАТО з науки та технологій (STO).
Науково-технічна стратегія є ключовим документом, де визначаються завдання та цілі Альянсу в цій сфері, а також стратегія їхнього втілення і політика, яку буде впроваджувати Рада НАТО з науки та технологій на найближчі шість років.
Українські фахівці працюють над документом у тісній співпраці з представниками STO.
Директор Департаменту військової освіти і науки Володимир Мірненко підкреслив, що співпраця науковців Міноборони з партнерами з НАТО свідчить про довіру та інтерес до спільної роботи у сфері оборонних наукових досліджень та розробок.
Створення спільної наукової бази знань та наукова дипломатія сприятимуть євроінтеграційним процесам та підвищать оборонні спроможності України через спільні наукові досягнення та технологічні інновації.
Аналіз
Участь в розробці Науково-технічної стратегії НАТО є важливим кроком для України у зміцненні співпраці з Альянсом та підвищенні рівня оборонної безпеки. Це також свідчить про визнання українських фахівців у європейському науковому середовищі і сприяє взаємному обміну досвідом і технологіями.
Читайте також
- Трамп анонсував переговори з Китаєм щодо угоди з TikTok
- "Путін хоче йти до кінця і вбивати людей": Трамп прокоментував розмову із Зеленським
- Втрати ворога станом на 5 липня 2025 – Генштаб ЗСУ
- У США саботують мирний план Трампа: експерт назвав винного у Пентагоні
- Україну чекає літо безжальних атак: WSJ розкрив новий план Путіна
- Відповідь за "Шахеди": ЗСУ вразили ключовий об'єкт ВПК у Підмосков'ї