Доплата 470 гривень до пенсії: як перевірити наявність у списках на виплату.
02.07.2025
1578

Журналист
Шосталь Александр
02.07.2025
1578

Україна розпочала виплату додаткових надбавок до пенсій для громадян з понаднормовим трудовим стажем. Тепер пенсіонери можуть отримувати до 470 гривень на місяць, якщо мали стаж більше, ніж зазвичай.
Чоловіки зі стажем понад 35 років та жінки зі стажем понад 30 років мають право на цю додаткову виплату. Для тих, чиї пенсії призначені до 1 жовтня 2011 року, існують інші умови - понад 25 років для чоловіків та понад 20 років для жінок.
Система розрахунку надбавок передбачає додатковий відсоток для кожного року понаднормового стажу, але загальна сума не може перевищувати один відсоток від мінімальної пенсії. У 2025 році мінімальна пенсія складає 2361 гривню, тому за кожен рік понаднормового стажу пенсіонер отримає додатково 23,6 гривні.
Українці з найбільшим понаднормовим стажем можуть отримувати максимальну доплату у розмірі 470 гривень. Важливо, щоб пенсіонери перевірили свої пенсійні рахунки для підтвердження правильності нарахування додаткових коштів за додаткові роки праці.
Правительство України вирішило надавати додаткові надбавки до пенсій громадянам з великим стажем праці, щоб визнати їхній внесок у розвиток країни. Ця ініціатива спрямована на покращення соціального захисту людей, які працювали багато років і заслужили підтримку держави у пенсійний вік. Нова система надбавок дозволяє пенсіонерам отримувати відповідно до їхнього трудового стажу додаткові кошти разом із пенсією, що стане важливим додатковим джерелом фінансування їхніх потреб та забезпечення гідного життя.Читайте также
- Решение ПФУ: для переселенцев введен новый способ расчета субсидии на жилье
- WSJ: Путин готовит лето непрерывных атак на Украину
- Колебания гривны и новый тренд: НБУ установил курс евро и доллара на 7 июля
- Пенсионный фонд ввел новое правило для ветеранов: многие остались без выплат
- Головная боль с налогами в прошлом: для ФЛП введена новая функция
- Украина испытывает серьезный кадровый голод из-за мобилизации и переселения: кого ищут и что предлагают работодатели