Путін, ймовірно, змінив тактичні цілі у війні проти України – CNN.


Путін змінює тактику у відношенні до конфлікту на Сході України
За останні часи Росія змінила свою тактику у відношенні до конфлікту на Сході України. Замість підкорення всієї країни, Путін тепер зосереджується на утриманні захоплених територій та стабілізації російської економіки. Це підтверджують даними американської та західної розвідки. Ймовірно, це свідчить про те, що Кремль більше не прагне підкорити всю Україну, а намагається поліпшити відносини з Заходом. Тим не менше, довгострокові амбіції Путіна залишаються незмінними - він досі вважає частину українських територій "історичною колискою" Росії.
Західна розвідка також зауважує, що Кремль може бути готовий до діалогу з метою покращення відносин з Заходом, проте це може бути лише паузою для перегрупування та подальшої активізації наступу. З одного боку, адміністрація Трампа загрожує Росії новими санкціями, а з іншого боку, обіцяє інвестиційні можливості у випадку припинення бойових дій. Ймовірно, Трамп бажає відкрити потенційні бізнес-угоди, для чого йому потрібно завершити війну в Україні.
Путін зосереджується на обороні захоплених територій
Загалом, зміна тактики Кремля відображається на економічних та геополітичних цілях Путіна. Він більше не намагається розповсюдити свій контроль на всю Україну, а зосереджується на утриманні захоплених територій та підтримці російської економіки. Це може свідчити про те, що Росія більше фокусується на економічній конкуренції з Україною. Аналізуючи ці дані, можна сказати, що нові тенденції у відносинах між Росією, Україною та Заходом мають значний вплив на політичні та економічні процеси.
Читайте також
- На Миколаївщині спалахнув склад боєприпасів
- Зеленський звернувся до партнерів після нічної атаки РФ на Україну
- ДТП на Дніпропетровщині: Двоповерховий автобус перекинувся, є жертва
- У Запоріжжі росіяни влучили у будівлю університету (фото)
- На Закарпатті водійка протаранила блокпост: загинув військовий
- Уночі РФ атакувала Україну ракетами та дронами: скільки влучань