Приватизація землі: діючі обмеження та норми на одну особу.


Воєнний стан не перешкода власнити землю для українців
Україна знаходиться під впровадженим режимом воєнного стану, що призвело до обмежень у приватизації земельних ділянок. Проте є кілька винятків, коли отримати землю можна навіть зараз. Зокрема, стаття 121 Земельного кодексу визначає право громадян на отримання землі безкоштовно. Таким чином, люди мають можливість отримати земельну ділянку для фермерського господарства, приватного селянського господарства, садівництва, будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд, індивідуального дачного будівництва і будівництва індивідуальних гаражів, встановленого розміру.
Умови безоплатного передачі земельних ділянок встановлені Земельним кодексом і стосуються всіх видів використання землі. Зокрема, особа може приватизувати до шести земельних ділянок відповідно до видів використання, перелічених у Земельному кодексі.
Проте, варто зазначити, що під час воєнного стану заборонено передавати земельні ділянки державної або комунальної власності в приватну власність, а також видавати дозволи на розроблення документації щодо безоплатної передачі землі. Проте, це обмеження не стосується власників нерухомості, що розташовані на земельних ділянках, а також громадян, яким вже передано земельні ділянки перед набуттям чинності Земельним кодексом України.
Читайте також
- У Києві побили жінку, яка вихваляла РФ — що відомо про скандал
- Операція у вишок Бойко — деталі виконання завдання
- Суд арештував 1,5 млрд грн активів екснардепа "Партії регіонів"
- Зеленський заслухав доповідь нового міністра оборони
- Деякі вулиці в Одесі змінять назви — які саме
- Зеленський поговорив з прем’єром Норвегії — про що домовилися