Фільм від Netflix вплинув на хід розслідування справи про шахрайство: деталі.


Жінці з Сінгапуру, яка стала головним героєм документального фільму Con Mum від Netflix, були пред'явлені звинувачення у шахрайстві. Це стало можливим після того, як постраждалі подивилися стрічку і звернулися в поліцію. За повідомленням BBC, звинувачення стосуються шахрайських дій, які жінка здійснила проти трьох чоловіків з Сінгапуру і Франції.
Резонансні злочини надійшли до суду щодо жінки з Сінгапуру, яка була головним героєм документального фільму Con Mum, що вийшов на Netflix. Пошкоджені особи переглянули фільм і згодом звернулись до правоохоронних органів. За даними BBC, звинувачення стосуються шахрайських дій, які жінка вчинила проти трьох чоловіків з Сінгапуру і Франції.
Діона Марі Ганна посилалася на свою невиліковну хворобу і обіцяла компенсувати гроші із спадку. За її словами, вона також є членом королівської родини Брунею. Жінка пропонувала пожертвувати мільйони доларів мечеті та мусульманській організації в Сінгапурі.
Підозрювану затримали за допомогою відеодзвінка, коли вона перебувала в лікарні. Заяву про шахрайство до поліції подали постраждалі після перегляду документального фільму Con Mum, який доступний на Netflix. У цьому фільмі розповідається про зв'язок Ганни з кондитером з Лондона, якому вона виголосила, що вона його мати й у найближчий час помере від смертельної хвороби.
Жінка також заявляла про своє багатство та намір передати своє майно синові. Але перед цим вона просила сина витрачати гроші на всі її розкішні витрати. Ці твердження виявилися шахрайством, і Ганні вдалося втекти. Батько героя фільму унаслідок цього натрапив на фінансові труднощі, боргуючись на суму понад 380 тисяч доларів на утримання своєї матері.
Аналіз
Ця історія показує, як шахраї можуть використовувати історії про серйозні хвороби, спадки та благодійність для обману та видушення грошей у людей. Такі випадки нагадують про те, наскільки важливо перевіряти інформацію та застосовувати критичне мислення при проведенні фінансових операцій або здійсненні благодійних внесків. Необхідно завжди бути пильними та не піддаватися аферам шахраїв.
Читайте також
- Як відмінювати «метро», «ситро» і «кіно»? Мовознавиця пояснила різницю між цими словами
- Скандал у Львові: водій маршрутки образив колишню військову і пригрозив звернутись до СБУ
- «Потрібно змінити стратегію ведення війни» – підполковник ЗСУ емоційно звернувся до влади
- ЗСУ підрахували, скільки Росії коштує квадратний кілометр української землі
- «Воювати набагато легше, ніж працювати в ТЦК» – голова Пологівського ТЦК
- Телеграм видалив низку російських каналів на вимогу Кремля